Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
24-03-2019 13:30:26

Motor Tutkunları İçin Özel Pist Açılışı Yapıldı

Erzincan Belediyesi tarafından motor sporları tutkunlarına özel pist için temel attı. Adrenalin tutkunu sürücüler trafiğe kapalı bir alanda özel araçlarıyla boy gösterecekler.

Geçtiğimiz hafta sonu ise Erzincan Belediyesi bu özel pisti Erzincan’a kazandırmak için kolları sıvadı ve pistin temel atma törenini yaptı.

Modifiye tutkunlarının istekleri üzerine Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy bir çalışma yaparak pist alanının yerini tayin etti ve 24 Mart 2019 günü pist alanının temel atma törenini gerçekleştirdi. Törene Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği Başkanı Mithat Kılıçkaya ve birçok vatandaş katıldı.

Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği Başkanı Mithat Kılıçkaya, “Erzincan Gençlerinin trafiği tehlike sokacak bütün hareketlerin hepsinin heyecanını artık bu pistte attıracağız artık magandalık yok. Güzel bir organizasyon oluyor bunun için çok çalıştık Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy açılış konuşmasında,  “Kulübünüz kuruldu biz de pistin yapımı için söz verdiğimiz gibi bugün bu bölgede modifiyeci kardeşlerimize ve motosikletçi kardeşlerimize pistlerini hazırlamaya başladık hayırlı uğurlu olsun. 31 Martta ben size güveniyorum. Biz hiç kimseyi eleştirmiyoruz hiç kimseyle ilgili yalan dolan haber yaymıyoruz. Biz ne yapıyoruz 17 yıldır Erzincan’a yaptıklarımızı anlatıyoruz. Yatırımlardan bahsediyoruz. 3 dönemde AK Parti Belediye Başkanlarımızın yaptığı hizmetlerden bahsediyoruz ve yapacağımız projelerimizi anlatıyoruz. Benim hemşehrilerim her şeyin iyisini biliyor. En iyisini de 31 Martta yapacağına da inanıyorum. Pistinizde hayırlı uğurlu olsun 31 Martta hayırlı uğurlu olsun. Biz sizi candan seviyoruz, durmak yok yola devam diyoruz” dedi. 

Daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ise konuşmalarında, “Böyle bir isteğiniz olduğunu ilettiğiniz anda başkanımız neresi olur diye bir çalışma yaptı. Bu pistin sizlere ve Erzincan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ardından konuşan Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, “Erzincan Sosyal donatılarla, eğlencelerle güzel ve yaşanabilir bir şehir olacaktır. Siz söylediniz ve hemen eyleme geçtik bu pistin temelini attık. Gençlerimizin, çocuklarımızın, yaşlılarımızın, engellilerimizin bu şehirde daha rahat yaşayabilmeleri için daha huzurlu olabilmesi için kendimizi sizlere amade etmişiz. Onun için bizlere güvenin biz sizlerin güveninizi boşa çıkarmayacağız” dedi.

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ise konuşmalarında ,“Erzincan’da yeni yeni şeylerin olması bizi çok mutlu ediyor.  Erzincan çok güzel bir şehir doğa sporlarıyla, turizmiyle, modifiye pistiyle çok daha güzel olacak. Bunun için uğraşıyoruz bunun için mücadele ediyoruz. Hepinize karda kışta geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.